Upratovanie firiem

Naším cieľom je komplexne zabezpečiť čistotu a zbaviť vás starostí spojených s upratovaním vo vašich firmách. Preberáme všetku zodpovednosť za poriadok a pravidelnosť upratovania podľa vašich požiadaviek. Zabezpečíme všetky potrebné čistiace a hygienické potreby, náradie a prístroje.
Upratovací personál súnaši zamestnanci. Starosti so mzdami, hľadaním personálu, riešenie problémov spojené s upratovaním nechajte na nás a venujte sa naplno svojej činnosti.
Kontaktujte nás a dohodneme si osobné stretnutie.Odprezentujete vaše požiadavky a potreby,na ktorých základevypracujeme kompozíciu upratovacích prác a príslušnú cenovú ponuku.Upratovanie bytových domov

Bytové domy

Naša spoločnosť aktuálne zabezpečuje upratovací servis vo viacerých bytových domoch po celom strednom Slovensku. Pravidelné upratovanie spoločných priestorov vášho bytového domu nechajte na nás. Vždy pristupujeme ku každému bytovému domu individuálne, s cenou ušitou na mieru, podľa pravidelnosti upratovania a požiadaviek, ktoré máte.


Úprava exteriéru

V rámci upratovania bytových domov zabezpečujeme úpravu vonkajšieho prostredia. Najčastejšie služby sú:

Kosenie trávnika
Starostlivosť o kvety a záhradu
Zametanie a čistenie chodníkov/parkovísk
Odstránenie lístia v jesennom období

Služby sa dajú kombinovať podľa vašich predstáv.


Zimná údržba

Na bezpečnosť a čistotu sa kladie dôraz najmä v zimnom období. So službou zimná údržba Vám prinášame odhrabávania snehu a posyp klzkých miest pred vaším bytovým domom. Službu je možné individuálne prispôsobiť.Upratovanie domácnosti

Interiér

,,Všade dobre, doma najlepšie‘‘. Týmto heslom sa riadi náš tím, ktorý sa postará o čistotu vo vašej domácnosti.
Služba do vašich príbytkov prináša kompletnú škálu čistení od upratovania po stavebných prácach, tepovane, až po detailné čistenie.
Čo by to bola čistá domácnosť bez kryštálovo čistých okien? Náš tím sa taktiež postará o vaše okná.REFERENCIE